Únor 2011

Nirvána

25. února 2011 v 17:49 | habala |  Hudba
Nazdár...
Co to s tim zase udělali, jsem zvědavá, jestli to zase bude nefungovat (jako vždycky, když udělaj nějakou změnu). (Já musim rejpat do všeho, soráč přecedo, ve skutečnosti se mi to možná i líbí.)
Jsme byli v sobotu na koncertě 1) skupiny Drátem Do Woka, to byla tak trochu nuda a ta kytara měla takovej ten hnusně skřípavě hučivě přebůstřenej zvuk, (nebo aspoň mě to tak přišlo), 2) místních Operation G Point, to docela i dobře šlo, ale hlavně 3) místní dobrý coverkapely, The Followers nazvané. Bohužel to byl jejich poslední koncert, jak píšou zde. Na tohle já mám, koukám, kliku, to už je druhá kapela z těch, co se mi zalíbily, která prej asi možná sakra končí... A když řikám bohužel a sakra, myslim to vážně, hrajou totiž samý skvělý věci a šlape jim to a jsou sehraný apod. a je fakt škoda, že to balej.
Začlo se mi díky nim líbit pár věcí, co jsem dřív buď neznala, nebo mě moc nechytly (mj. i dvě bo tři věci od Doors!), ale nejčastěji mám poslední dobou v hlavě tuhletu Love Buzz, původně od nějakejch Shocking Blue... Jsem si i stáhla ňáký cédéčko od Nirvany a člověci, ono je to dobré... (Ale Combajn je stejně přeceňovanej blbeček.)
Tak ahojte.

P.S.: Zas jsem pár dní nic nepsala, tak jsem teďkonc ukecaná. No ještě napíšu, že dneska nám, mně a Oikovi, přišly trika z dirtyoutfit.cz. Maj tam oproti Bontonlandu a Metalshopu a podobnejm, mně známejm stránkám docela přijatelnější ceny, sice menší výběr, ale i tak se tam daj najít zajímavý věci. Tak mam na břiše Hendrixe a Oik má Beatles na břiše i na zádech. Zima nám už nebude.
P.P.S.: Už máme doma klávesy, juchů. Kytara je lepší (i když poslední dobou hraju sakra málo), ale klávesy jsou pro mě přehlednější.

You Keep On Moving

13. února 2011 v 9:49 | Habala |  Hudba
Nazdár.
Tahle věc je úžasná, co?
Jo, taková jednoduchá, ale má skvělou atmosféru, no a ty dvojhlasy, ty jsou zvlášť nádherný. Mi běhá mráz po zádech z nich. A z těch dvou kytar na konci taky.
A ještě zvukově i atmosfericky lepší se mi zdá verze od muzikantů z Kloboučku. Ten (Střihavkův a Bártův) dvojhlas tady trochu překopali a zní to ještě mnohem líp.
Tak ahojte. Přeju hezký jarní prázdniny vám, kdo je taky máte.

Kterej blbec si vymyslel, že 1 den bude mít jen 24 hodin?

7. února 2011 v 18:01 | Habala |  Asi nezařaditelné...
Nazdár.
Zas jenom rychle.
Umřel pan Vondruška. Že prej se mu to zhoršilo, tak ho uměle zase uspali a on už se, chudák, neprobudil... Taky prej to má za sebou pan Gary Moore. To jsou zatím pro dnešek dva, co jsem tak zjistila... Co se to, krucipísek, děje? Já začnu věřit v ňákýho boha, abych měla komu nadávat.
Je mi jich líto.
Dneska mi celej den hrajou v hlavě střídavě tadyta od Floydů...
...s tadytou od Pythonů.
A chci hammondky.
A ráda bych se ještě vám všem omluvila, že zanedbávám pravidla esbéčkování a nepísám komentíky... Neni čas, už to psala i Šárka u sebe, pardón, sorráč, promiňte, omlouvám se. Příště bude.
Ahojte.
P.S.: Tentokrát na P.S. kašlu, neni čas!!!
P.P.S.: Už, hurá, nechodim na MFS, ale na KAj, akorát jsem tam úplně mimo, ale rozhodně ne tak mimo, jako jsem byla na MFS. Juch, juch, juch.