Březen 2011

Garden Is Open

16. března 2011 v 19:39 | habala |  Hudba
Nazdár!
Jednim slovem: nádhera.
Plastici - Garden Is Open od Fugs, nahrávka z roku 1992 je na albu Bez ohňů je undergound (93), který je vůbec celý skvělý a posledních pár dní bych ho nejradši poslouchala furt dokola, a mimoto mě furt mrzí, že se na ně nedostanu.
Tak ahojte.
P.S.: Kam dala Šárka svuj blog? :( (Nebo kam jsi, Šárko, dala svuj blog?)

Písnička z dvacky

9. března 2011 v 16:52 | habala |  Hudba
Áááá! Chtěla jsem něco upravit v menu a místo toho se mi povedlo smazat ty obrázkový odkazy...ikonky teda. Na to nemám nervy...
Omlouvám se. Nazdár!
Táta má půjčený od svýho kamaráda nějaký kombo značky Cheri. Neznám ji. Je starý a divně fungující, ale sranda s tim je, jelikož to furt bůstří. (To, co jsem chtěla, furt nemám - momentálně z důvodů finančních. Když už jsem na něj měla, vlezlo mi do toho nejdřív to, že ho zrovna něměli, a když už ho měli, vlez mi do toho ten každoroční registrační poplatek v knihovně a další ztráta dvoustovky. Tak holt budu dál pomalu šetřit.)
Hele, tohle. Svobodova Reminiscence na starý chorál. To je úžasný! Čím je to blíž ke konci, tím je to hustější a hustější a hustější, až to na konci to musíte přeskočit zase na začátek.
Ahojte.
P.S.: Šárko?

Money!

6. března 2011 v 14:03 | Habala |  Hudba
Nazdár.
Dneska je už šestýho, co? To by měl zrovna dneska ty šedesátiny Mejla Hlavsa... To mě mrzí, že se nedostanu na Plastiky nikam. Dneska hrajou v Praze, prvním nejbližším místě z těch všech, na kterejch hrajou, ale jak se odtamtud dostat v noci domu? Druhou nejbližší lokalitou by mohla bejt Plzeň, 20. března, ale jak se odtamtud dostat v noci domu? Holt je neuvidim, bééé...
Taky by měl taky šedesátý narozeniny pan Jirka Schelinger a taky je má, pětašedesátý, David Gilmour.
Ještě jsem neviděla celej koncert Pulse, jen pár věcí na YouTube. Mojí oblíbenou Money samozřejmě taky... Mi ten mráz do těch zad jednou vydupe díry.

P.S.: Po skoro roce mám konečně k tý paličce, co ulovila Jacqueline na revivalu Queenů, druhou, ulovenou na revivalu Nirvany. Zase ji chytla Jacqueline, ta má i trsátko, já na to mám smůlu a špatnej postřeh. :)

Ta nejurážlivější nadávka na světě směřovaná adminům blogu.cz!

2. března 2011 v 20:46 | habala |  Hudba
Nazdár.
To je ale paradoxní téma týdne. Ztráta iluzí. Zrovna o něčem takovym přemejšlim (kupodivu). Jak to, když jsem prvně viděla tadyty změny tůhlenc všude, vypadalo dobře a co z toho pak vylezlo... Pořád zkoušim ty odkazy, tak jak psala Robka. Nic. Oik mi odsud smazal nějaký Cache (co to je?), píšou totiž ti šmejdi (!) na blogu blogu, že to pomůže, ovšem nepomohlo. Celou tu Operu jsem musela restartovat, zavřela jsem si kvůli tomu všechno, i to, co jsem zavřít nechtěla - zbytečně. Takovou hezkou věc od Kredenc klýrvotr rivajvlu jsem tu měla a nemůžu jí v tý historii najít. To je pech. Já už nevim... Ale hlavně, že už hezky vidim, jaký je nový téma týdne. To jsem vždycky potřebovala.
Konec nadávek, pojďme se radovat... Trochu.
Zase mám náladu na takovýhle věci. (Jsou tam hezký obrázky u toho, bohužel nevim, kdo ráčí být autorem...)
...Ono to tam neni napsaný: jsou to (asi možná pravděpodobně snad) DG 307 a jmenuje se to Opil jsem se tvým pohledem a je to na už trochu novějším albu (rok 1996) Kniha psaná chaosem.
A pošlu s využitím služeb České pošty něčí pusu tomu, kdo mi řekne, kde si můžu přečíst tu všude okecávanou, ale nikde sehnatelnou Jirousovu Zprávu o třetím českém hudebním obrození. Nevíte někdo? Už po ní pátrám jak dlouho... Prdlajs, to snad už neexistuje...
Ahojte. Mějte se hezky a užívejte si jaro, který už (asi možná pravděpodobně snad určitě!) přichází. :)
P.S.: Už jsem našla ty Kredence, je to ta Suzie Q, docela nářez to je.
P.P.S.: Právě jsem zjistila, že v Mozille to funguje. Měla bych spíš nadávat sobě, že to s tim neumim, ale to je těžší, než nadávat někomu, koho neznám, tak budu radši pokrytecká. Fuj.