Duben 2011

UP THE IRONS! (nebo jakže to píšou)

14. dubna 2011 v 19:27 | habala |  Hudba
Nazdár!
Nějak se mi poslední dobou zalíbili Iron Maiden. Tuhle už z hlavy asi nedostanu (teda né že bych se o to jakkoliv snažila). Dickinson má ták skvělej hlas, úžasně úžasnej a dokonce i záviděníhodnej, snad ještě nikdy mě tolik nemrzelo, že neumim zpívat, jako při poslechu týhle nahrávky.

Tak se mějte hezky.
P.S.: Dneska byly třídní schůzky. Ve škole mi to nejde, ale bylo prej i hůř... To je radosti. Co vy, taky študenti, jak jste na tom? :)

Magořina

1. dubna 2011 v 21:54 | habala |  Hudba
Nazdár, nazdár.
Tak zase něco "vážnějšího" (- prej bych správně měla řikat artificiálnějšího - to tak miluju tohleto hledání, která informace je správná - teď mi třeba řekněte, když třeba takoví ti mí oblíbenci Vai nebo Zappa složej něco "vážnějšího", nějaký orchestrální koncerty a podobný věci, tak jestli je to artificiální nebo už nonartificiální neboli zábavní a spotřební dílo, což by asi jinak bylo všechno ostatní, co oni skládaj, což je mi stejně ale líto tvrdit... Dělam bordel v kravinách. To je fuk.).
Větší bordel mám v tomhle a bojim se, že o tom se nic najít nedá. Už kdovíjak dlouho se snažim zjistit, jak se česky nazývaj čtvrttóny a třetinotóny a jiný miniaturní částečky tónu - jako poloviny jsou is a es a isis a eses a tak, jenže to prostě nezjistim... A navíc většinou vždycky, když už sem něco píšu, furt si jenom na něco stěžuju, to je hrozný, co?
No, radši už sem dám Vložit video nebo Flash animaci.
Úžasný, no ni? Pan Hába byl génius.
Jestli to někoho z vás zajímá, nechť si ten někdo poslechne tu tabulku tady dole, to je zajímavý, jen ty čísla jsou mi (zatim!! snad) tak nějak nesrozumitelný...
Tak zase ahojte, na apríla jsem sem nic speciálního bohužel nedala, nenapadá mě totiž co. Tak vám všem aspoň přeju hezkej duben.