Červen 2011

Kilián Nedory

20. června 2011 v 19:32 | habala |  Hudba
Nazdár!
Psí Vojáci jsou neuvěřitelný a jejich Kilián Nedory je ještě neuvěřitelnější.
Nechám to i s neuvěřitelnym Munchem.
Bohužel je to na youtube tak debilně ořezaný. No ale na druhou stranu - aspoň že to tam někdo nahrál, měla bych bejt vděčná... A taky že jsem. Pokračování:

Jo a taky se musim pochlubit, že jsem si konečně udělala radost sehnáním Kladiva bohů. Za stovku v Kanzelsbergeru, všechny levý, ale za tu cenu, no nekupte to.
Ahojte, přeju hezký léto od zejtřka (teda doufam, že od zejtřka... nebo ne?).

Bez práce nejsou rohliky!

5. června 2011 v 19:59 | habala |  Hudba
Nazdár!
Zas po ňáký době sem dám jeden článek, nic se z něj v podstatě nedozvíte, ale to já si sepsat musim, abych to, co si chci pamatovat, někdy náhodou nezapomněla...
Jsme byli minulej tejden na cykloturisťáku. Bomba. Zvlášť cestou tam ve vlaku. Praskla mi struna a náhradní nebyla, ani Pražák neměl... (Hele, ten si koupil kytaru jen tak z netu, Epiphone teda, ani nevěděl, jak bude hrát. Má štěstí, že je (zatim?) dobrá... Dost dobrá. A hezká.) Ale zato jsme si zahráli kousek Dvacet od Plastiků a VONI TO ZNAJI! Spolužák Sejk recitoval Bondyho a paralelní spolužák Miky nebo Mauz vyprávěl, jak v tom všem vyrůstal, jak byl na ,,dégéčkách" a na Hever & Vazelína Bandu a házel po někom (zapomněla jsem po kom, ale musim říct, že Chodovar je opravdu dobrý pivo. Škoda, že u nás se nedá sehnat... Ale ne, to přehánim, měla jsem jenom jedno a ještě jsem si kousek vylila - ale mam blbou paměť.) tvrdý rohliky - z toho nebo z něčeho podobnýho mi pak poslal video (sranda!) a taky odkazy na Hlavsu a Charlieho Soukupa a já nevim co všecko a mám celý prázdniny co poslouchat (teda né že bych jinak neměla).
Teď posloucham tohle a jásam, že se mi to povedlo snad možná asi spočítat.

A tohle je taky gut věc... To tam pak hrál učitel (zakazuje nám řikat mu profesor) s kytarou.

Jo a taky se tam zpíval Kryl.

Hezkej červen!
(To to uteklo, loni v červnu jsem poprvé viděla Zappovo Baby Snakes, přijde mi ale, že to bylo někdy nedavno...)

P. S.: Ve zpátečním vlaku byla taky sranda:
Sejk (s kytarou, falešně): Povídej, jestli tě má hodně rád, víc než já... Sakra, já nevim, co do toho hrát!
Pani (pořád zády k nám): Když nemam sluch, tak nezpívám a nehraju!
Mauz: To nevadí, pani, tak aspoň tleskejte!

P. P. S.: Jo a 31. 5. by měl narozeniny Bonzo, 9. 6. by je měl Les Paul a zejtra, 6. 6., je bude mít Steve Vai... Na víc lidu si nevzpomínám. Ale vy ty svý víte, že jo. :)