Červenec 2011

Zbytečně ukecanej článek (dá-li se to vůbec článkem nazvat)

2. července 2011 v 20:16 | habala |  Asi nezařaditelné...
Nazdár,
pěkný prázdniny přeju, popř. hezkej červenec a srpen a dovolenou. A taky přeju, abyste během volna dělali opravdu to, co si celej rok slibujete, že budete dělat - a aby vás to bavilo.
Se musim pochlubit. Mám asi skoro nejlepší brigádu, jaká může bejt. Sice je to vstávání ve čtyry, ale jenom roznesu pár novin (přičemž cesta vede kolem Astacusu, kolem auta s nápisem Dlouhej Kouř a kolem zahrádky, na který sedí sádrovej motorkář v sádrovejch džínech a sádrový kožený vestě) a pak jdu zase spát, takže po probuzení ani nevim, že jsem někde byla. A velkej šéf má Beatles na dveřích a Zeppeliny na triku.
Četli ste A bude hůř od Pelce? Docela...zajímavý. Jen jsem byla zezačátku trochu překvapená, když mi bylo řečeno, ať si to přečtu, že je to o andrgraundu a já teda čekala něco o těch kapelách a tak... Ale nejste-li študenti mající dvoumetrovej seznam povinný literatury (nebo jste-li, ale kašlete na seznam stejně jako já (ale já se k němu jednou dostanu, přísahám!)), doporučuju k přečtení, je to dobře napsaný, vtáhne to... Fakt.
Dobrá zpráva, Chickenfoot III vyjde 27. září a první singl z něj už někdy tenhle měsíc. (Jo a když už jsme u těch ,,superkapel" - Robko, dík, žes psala na svuj blog o Black Country Communion, konečně jsem se k nim taky prokopala a je to bomba!)
A jedna z nejlepších zpráv posledních pár dnů, doufám, že vydrží: 12.-14. srpna bude Letní lounské vábení a budou tam (třináctýho) Blue Effect, Bluesberry, Pink Floyd revival (ti Floydi budou bohužel skoro v tu samou dobu na jinym pódiu, ale aspoň kousek snad stihnem, říkám si naivně)... Při představě, že bych mohla vidět a slyšet Hladíka naživo, mi po zádech přebíhá slabej mráz. Doufám, že třináctýho ráno neumrznu, to by byl pech.
Tak ať tu neni suchej nudnej článek, dáme si jednu k tématu:

P.S.: Tak mi napadá, koukáte na ty nový Kloboučky?