Září 2011

Mmmmmmerylin Monróóóu

18. září 2011 v 22:03 | habala |  Hudba
...Tak mě napadlo, že už tu dlouho nebylo žádný ,,Nazdár!"...Ani tady, ani u vás, za což se omlouvám, jako vždycky... Dyž vono je to těžký. Mě sem baví psát, baví mě číst vaše články. Ale z nějakýho důvodu si poslední dobou ne a ne vzpomenout, že existuje něco jako blogovej svět (dá-li se to tak nazvat?)... Znáte to, uživatel je zaneprázdněn a tak.
Včera - teda už předvčírem jsme byli na tom v Lounech dobře znějícím revivalu Echoes of Pink Floyd. Tam v těch Lounech na tý velký scéně to znělo, musim říct, že líp. Tím ale taky nechci říct, že by to v tom malym, hezkym, útulnym stochovskym Domě kultury (akorát teda bez pípy) bylo špatný... Jen jim to každou chvíli vazbilo a vůbec tam byl ten zvuk takovej špatnej a bylo to na sezení u stolků (naštěstí u stolků, nemam ráda řady) a tak. Ale stejně na ně někdy zajdetě - třeba hned v sobotu 15. října do Berouna (dálka, co, holky východočeský), kde budou hrát hned po Blůefektech, se kterejma by měl zahrát i Mišík... Teda jestli budu mít to štěstí a peníze a seženu lístky a dostanu se tam... Panejo.
Taky máme kapelu. Ale o tý až někdy později, ještě nás na bandzone neautorizovali. Ale pamatujte si - D KEJZIS! (psáno The Cases = prej Případi)... Tak trochu bohužel je to kapela hrající akusticky a já, majíc sice dvě akustický kytáry, ale obě staré ohlé zničené neladící, budu nucena ke koupi jiné, lepší.... Teda né, že by mi to nějak moc vadilo. Přemejšlim o Epiphonce DR100.
Líbí se mi Psí vojáci. Hodně. Škoda, že skončili, co...
A doporučuju k přečtení Tři novely od Filipa Topola. Hezky se to čte, teda aspoň mně jo.
Tak ahojte.