Listopad 2011

*Nadpis:

28. listopadu 2011 v 17:49 | habala |  Asi nezařaditelné...
Nazdár!
Nevím, kde začít. Jestli tím, že jsem se zbláznila do Black Country Communion (teda hlavně do Joa Bonamassy. Jo a taky do Stevieho Raye Vaughana!), nebo tím, že jsem asi úchyl na dřevo, jelikož fakt miluju Jimiho Franka, mojí kytaru, nebo tím, že bych se měla víc učit, nebo tím, že začínám mít Krchovskýho radši než Bondyho, nebo tím, jak je mi líto, že od tý doby, co jsem sem psala naposled, je svět o jednoho Magora chudší...
Hlavně bych se asi měla omluvit za to, že pojmy pravidelnost a můj blog se tu nedaj ani náhodou spojovat do jednoho kontextu. Nebudu tady slibovat, jestli se to zlepší nebo zhorší... Nevim totiž, co bych sem vlastně měla psát. Mohla bych třeba psát něco o muzice, že jo. Třeba zase ty rádoby životopisy kytaristů nebo recenze na věci, co mě zaujaly a ráda bych je doporučila dál - to se vlastně nemusí týkat jenom tý hudby. Jenomže to si najdete kdekoliv jinde v mnohem lepší kvalitě, než bych to napsala já. A psát sem svoje veledůležitý životní rozumy a poznatky, jako jsem to jakž takž dělala do teď, je zbytečný. Co myslíte, mám se dál pokoušet alespoň nepatrně zvětšovat obsah tohohle blogu, nebo to mám zabalit?

Teď nevim, jak po tomhle okecávání svý lenosti psát sem uvést tohle video... Asi: ,,Lejdýs end džentlmen! Blek kančry komjůnijn!"

Nádhera, že jo.
Tak zas někdy.

Jo ještě P.S.: Podívejte se, prosím, na kamarádovy stránky http://refrainmusic.iplace.cz/ (má to i na atlasu hub - Refrain Music). Jednou by se tim chtěl asi i živit (a snad mu to vyjde).