Šukatkozlá! Šukatkozlá! Šukatkozlá! Šukatkozlá! Šukatkozlá! Šukatkozlá! Šukatkozlá!

26. listopadu 2012 v 22:30 |  Asi nezařaditelné...
Nazdár,
v sobotu jsem KONEČNĚ viděla naživo Hentai Corporation, to bylo neskutečný, to strhne každýho, i mrtvej by se z toho probral a buď by začal pogovat jako první půlka lidí, co tam byla, nebo by ustoupil pogujícím a tlemil by se od začátku do konce buď tomu, co z toho Škarohlída leze, nebo tomu, jak boží kravál leze z repráků. (Jako já... Brejle mám jenom jedny.)
Hráli asi hodinu, možná něco přes, ale ty tři hodiny cesty tam, dvě hodiny čekání venku, tři hodiny čekání vevnitř, dvoukilometrová cesta na kolej nočním Ústím s nervama, že už bude kolej zamčená, a vstávání v půl sedmý ráno kvůli dalším třem hodinám ve vlaku zpátky domu, to všechno za to rozhodně stálo. Vážně.
Takhle nějak jsem to hned druhej den po probrání popisovala Páskovi, tak to sem zkopíruju, zaprvý to střízlivěji a objektivněji zreportážovat nejde a zadruhý jsem líná to psát znova, stejně bych to totiž psala slovo od slova tak, jak jsem to psala Páskovi, protože to střízlivěji a objektivněji zreportážovat nejde.


pročs včera nejel? to byl hukot!!!!!! (teda ještě je, v uších..) :D prdel od začátku do konce a nářez neskutečnej
dali na konec zubatou, přičemž škarohlíd zase řikal, jak je ten pražskej výběr nejlepší kapela, nejen u nás, ale vůbec... :Da pak hráli atari, a petr škarohlíd (tyvole vono mu je prej dvacet jedna, věřil bys tomu?) tam pařil snad ze všech nejvíc, asi padesátkrát ho sbírali ze země...
(pak psal Pásek: ,,je možný, že když vydali muftu, tak petrovi bylo 15?" - takže mu asi teda neni dvacet jedna, pozn.aut.)
radek nám oznamoval že je zmaštěnej hned jak vylez na pódium
ale ty kecy co měl... :D
před nevim kterou řikal něco jako že hitler byl tak zlej člověk, protože měl neuspokojivý šukací život, že eva braunová neuměla kouřit, a tak si hitler ten vztek na ni vybíjel na okolí... ,,hitlere, ty kurvooooooooo"
hned jak začli zvučit, škarohlíd tam vlez a ,,ŠUKATKOZLÁ!ŠUKATKOZLÁ!..." asi padesátkrát a asi bez nadechnutí! :D
jo pak řikal, před zaiusem, že michal david teď jede na symfonický turné, co tam jako budou hrát tyvole? :D,,michale davide, ty zmrdeeeee"
potom řikal někdy v průběhu: ,,tyvole ústí. tady je nějak narváno, vás je tady nějak moc, to nechápu. schválně, kdo neni z ústí? (ruku zvedli skoro všichni) no mně to bylo jasný, ústí je město na hovno, navíc ste teď komunistickej kraj... tady je gotika vedle socialismu, ty vole..." ..atp. :D
během no more love došlo na dojemné pusinkování s hochy z atari. to byl pohled panečku
jo a kámoš spolužáka nám všem sundal venku ze zdi plakát, umí to sloupnout tak, že je to (téměř) nepoškozený
a když uváděli Call me womann (tu hráli nějak ze začátku, začali s would you give me more, to byl mazec) tak škarohlíd: ,,a dáme si poslední.. (někdo zařval: néééé!) drž hudbu, počkej! (nebo jiným podobným způsobem ho umlčel) ..dáme si poslední UDG píseň a pak už bude metal, jo?"
jo a před neurol machine: ,,tohle je pro všechny čůráky, co berou antidepresiva! přihlašte se! kdo z vás je čůrák?"
jo ještě před nějakym songem začal něco jako: ,,děvčata, nešukejte s každym koho potkáte! a už vubec né bez gumy!" ...a petr do toho začal: ,,ale když už sme u toho, já sem se včera rozešel, tak jsem tu dneska sám"
jo a ještě třeba najednou petr: ,,hele vymyslel sem novej riff!" ..a začal hrát kashmir od zeppelinů... radek na něj jenom tak překvapeně čuměl a petr: ,,dobrá, uznávám, stojí za hovno"
a nebo když zvučili, už to bylo super! samá money, whole lotta love, smoke on the water atp. atd. aj.
jo a na konec po zubatý hráli něco co jsem neznala a vylez z toho docela dlouhej (do deseti minut tipuju) jam. to byl nářez! ...taky tam padla smoke on the water.. :D(už vim, teda spíš myslim, že to bylo pogo vs. sparta)
jo a když zvučil toho škarohlída, on furt ,,šukatkozlá! šukatkozlá! hele dej to tak abych zněl jako ronnie james dio!" :D
hele a taky někdy najednou začli hrát tóó... jak se to jmenuje, pohoda? od kabátů... takový to ,,a ty co nejdou rozdrtíme pěstí" ... a pak přej že mu včera volal Vojtek, že to maj vždycky zahrát, aby ty jejich songy nebyly tak komerční (nebo něco v tom smyslu) - to asi neni pohoda vid... (byla to dole v dole. sorry, Kabáty nemusim.)
ale fakt byli ve formě si myslim:), ten spolužák, co tam byl, a jeho kámoš na nich prej byli naposled někdy před dovuma rokama a že teď to prej bylo o dost lepší řikali..
fakt sou neuvěřitleně v pohodě. na nic si nehrajou. a jestli jo, aspoň je to prdel.
Atari byli taky dost hodně fajn, taková třešnička na dortu. živě mi chytli mnohem mnohem víc než z yt nebo bz. a zahráli si tam s lidma jednu takovou boží společenskou hru... zeď smrti :D

To je vše, přátelé, tádyjádyjádyjadá.

P.S.: Doufám, že mi v těch uších přestane pískat do tejdne (maximálně)...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 krisa krisa | Web | 29. listopadu 2012 v 21:57 | Reagovat

Chci slyšet, jak by znělo "šukatkozlá" Ronnieho hlasem!

Časem se musím kouknout, co je tahle kapela (jejíž název mě děsí) zač. Vypadá to na bandu hroznejch exotů... a to je dobrá věc.

2 JosephKam JosephKam | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 11:44 | Reagovat

Мы предлагаем взглядам клиентов комплексы лечения бесплодия с применением экстракорпорального метода (ЭКО). Оплодотворение экстракорпоральным приемом (IVF) является новым высокотехнологичным методом зачатия малыша вне тела матери (прямым текстом «in vitro fertilization» - оплодотворение в пробирке). Такая технология используется при проблемах зачатия различного генеза, которые не поддаются медикаментозному и хирургическому влиянию

http://4okey.ru/forum/user/37877/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama